пятница, 1 декабря 2017 г.

Гімн України англійською мовою

Похожее изображение
"Glorious spirit of Ukraine shines and lives forever.
Blessed by Fortune brotherhood will stand up together.
Like the dew before the sun enemies will fade,
We will further rule and prosper in our promised land.
We will lay our soul and body for the cherished freedom.
Cossack blood will raise the nation of the joyous people.
For the liberty the folk strives ardently from San to Don,
And will let no alien power in our common home.
Aged Dnieper and Black Sea arm in arm rejoice,
And Ukraine will see daylight and live by Fortune’s choice.
We will lay our soul and body for the cherished freedom.
Cossack blood will raise the nation of the joyous people.
Passion and hard-working hands prove bright future true.
Song of freedom, loud and clear, guides us all way through.
Over mountains and steppes it flows, over ages told.
Valorous Ukraine stands strong in a thriving world.
We will lay our soul and body for the cherished freedom.
Cossack blood will raise the nation of the joyous people".

пятница, 3 ноября 2017 г.

English rhymes



Анастасія Олефіренко 
2-А клас 
 Розповідала вірш англійською мовою на концерті "Слава та велич твоя школа "Світоч". 
The Ukrainians are at home
In Kyiv and Cherkasy,
And the English are at home
In London and Newcastle.
We live in Ukraine, 
a beautiful land.
 It's home for me
 and you my friend.    

МОЛОДЕЦЬ  !!!   


воскресенье, 29 октября 2017 г.

понедельник, 25 сентября 2017 г.

Ніч Гая Фокса (англ. Guy Fawkes' Night)

Ніч Гая Фокса (англ. Guy Fawkes' Night), також відома як Ніч багать (англ. Bonfire Night) і Ніч феєрверків (англ. Fireworks Night) — традиційне для Великої Британії щорічне святкування (але не державне свято) у ніч на 5 листопада.
Guy Fawkes.jpg
У цю ніч, п'яту після Хеллоуїна, відзначається провал Порохової змови, коли група католиків-змовників спробувала підірвати Парламент Великої Британії в Лондоні. Замах планувався на ніч на 5 листопада 1605 року, на час тронної промови протестантського короля Якова I,JamesIEngland.jpg коли, крім нього, у будівлі Палати лордів мали б були присутніми члени обох палат парламенту і верховні представники судової влади країни.
Гай Фокс намагався підпалити бочки з порохом у підвалі Вестмінстерського палацу. Один із співучасників попередив королівського лорда Вільяма Паркера, 4-го барона Монтигла, про вибух, що планувався, і сказав лордові, щоб той не приходив наступного дня до палацу. Лорд вирішив врятувати не тільки своє, але й королівське життя. Він попередив короля, а на наступний день Гай був заарештований і відвезений доТауера.Tower of London viewed from the River Thames.jpg
У Великій Британії в ніч Гая Фокса запалюють феєрверки і багаття, на яких спалюють опудало Гая Фокса.Картинки по запросу чучело гая фокса 
А напередодні діти випрошують монетки «для прекрасного хлопця Гая», щоб накупити петард.
Окрім Британії, день Гая Фокса відзначається і в деяких її колишніх колоніях — у Новій ЗеландіїПівденній Африці, провінції Ньюфаундленд і Лабрадор (Канада), частині Британських Карибських островів і Австралії.

https://uk.wikipedia.org/wiki

воскресенье, 17 сентября 2017 г.

Британський прапор

На сьогоднішній день прапор Британії є чимось значно більшим, ніж просто символ потужної держави. Магніти, сувеніри, сумки, футболки з принтами прапора Туманного Альбіону стали неймовірно популярними в усьому світі.
Цікаві факти
З Євангелія ми знаємо, що учні Христа після його вознесіння вирушили нести слово Боже по всьому світу. Деякі вчені вважають, що в Британії встигли побувати святі апостоли Петро і Павло, але даних, що свідчать про їхню місію в цій країні, мізерно мало. А ось брат апостола Петра, святий мученик Андрій Первозванний, офіційно вважається покровителем Шотландії. Апостол нібито був розп'ятий на косому хресті, і зображення цього хреста білого кольору було широко поширене вже в чотирнадцятому столітті.
Як це все було
Прапор Британії має довгу та цікаву історію. Багато істориків вважають, що ще в XIII столітті, під час кровопролитної війни з Уельсом, хрест став використовуватися в якості національної емблеми, добре знайомої жителям Єрусалиму. Саме під таким знаком лицарі-хрестоносці воювали з мусульманами, намагаючись домогтися передачі святого міста у владу християнської Церкви. Саме цей хрест, відомий також як хрест святого Георгія Побідоносця, і став першим символом Туманного Альбіону. На початку XVI століття його зображення з'являється на полотнище державного прапора.
Хрест святого Патрика
Історія британського прапора має тісні зв'язки з релігією. Найбільш шанованим святим вважався і вважається досі напівлегендарний святий Патрік, який, за переказами, приніс до Ірландії писемність, а заодно вигнав з острова всіх змій. Великий місіонер чимало потрудився на благо святої церкви. Прапор Британії поєднує в собі три хрести, один з яких - червоний косий хрест святого Патріка. До речі, за однією з версій цей знак є символікою Ордену Святого Патріка, заснованого в кінці XVIII століття. Прихильники другої версії вважають, що він був запозичений з герба Фіцджеральд; крім того, існує думка, що хрест святого Патріка є не що інше, як символ Ордена Підв'язки, який був нахилений під кутом в 45 градусів.
Історична цінність
Прапор Британії має величезну історичну цінність. Насамперед, він символізує об'єднання всіх чотирьох провінцій країни, відомої нині як Великобританія (Уельсу, Північної Ірландії, Шотландії, і, зрозуміло, Англії), і носить назву "Юніон Джек", що в перекладі означає "об'єднання прапорів". Відносно етимології слова "Джек" велося чимало суперечок.
На сьогоднішній день історики зійшлися на тому, що це є своєрідна данина морським традиціям, бо спочатку прапор використовувався тільки в морських подорожах. Тут теж є дві версії, і яку саме прийняти, історики поки не вирішили.
Перша: Jack в перекладі з англійської дослівно означає "носовий прапор корабля". Другий варіант більш романтичний: "Джек" - зменшувально-пестливих форм імені Джейкоб, або Яків. Саме так звали короля, якому вдалося об'єднати Англію і Шотландію.
Значення елементів
Як показують численні картинки, прапор Британії перетинається трьома хрестами:
- Червоним широким прямим хрестом на білому фоні (хрест святого Георгія, символ Англії).
- косим червоним хрестом, що знаходиться на білому хресті (хрест святого Патріка, символ Ірландії).
- Діагональним білим хрестом (хрест святого Андрія, символ Шотландії) .
Символіка Уельсу на прапорі поки відсутня, хоча розмови про те, що на полотнище давно пора розмістити традиційного валлійського дракона, періодично виникають.

Значення кольорів
Офіційно прапор Британії починає свою історію з початку XVII століття, а точніше, з 1603 року. Саме тоді шотландський король Яків VI успадкував англійський престол і став англійським королем Яковом I. 12 квітня і був офіційно затверджений новий штандарт, відомий сьогодні як Юніон Джек - державний прапор Великобританії, значення кольорів якого відоме у всьому світі. Вважається, що червоний є кольором королівського роду, а білий символізує страждання святого мученика Андрія Первозванного. Що ж стосується синього кольору, то це своєрідна данина історії - спочатку, в XV столітті, фон прапора був синім.
Англійці відомі в усьому світі не тільки своєю консервативністю по відношенню до всього нового, але й тим, що свято дотримуються традиції предків. Всьому, що так чи інакше пов'язане з державною символікою, приділяється особлива увага. Так, сьогодні в Туманному Альбіоні відзначають свята, присвячені дню прапора. Полотнища вивішуються з вікон в знаменні дні:
  • на честь дня народження члена королівської сім'ї;
  • з нагоди церемонії відкриття Парламенту;
  • в день річниці весілля короля;
  • з нагоди Дня Співдружності.

четверг, 1 июня 2017 г.

COLOUR SONG

Діти співають пісеньку на мотив "Встаньте дети, встаньте в круг". Red and yellow, Blue and green.(3) Red and yellow Blue and green Black and white and brown. Orange, purple, Pink and grey (3) Orange, purple, Pink and grey, Black and white and brown.

Англійські цікавинки

среда, 31 мая 2017 г.

Little Summer Song for mother


Нагороди знайшли переможців




Щиро вітаємо всіх плекальників англійської мови, шанувальників історії та літератури Англії й Америки, а також поцінувачів культури цих двох країн - усіх учасників із завершенням Всеукраїнської гри з англійської мови Puzzle!
Наші переможці:
Всеукраїнський рівень:
ІІІ  місце - 
Гречко Єгор(3-Б), Демешко Олександра (3-А), Шарапова Аміра (3-Б), Купрін Максим (3-А),  Черемисов Артем (3-А), Овчаренко Домініка (3-А), Сідоркіна Кіра (3-Б), Янченко Андрій (3-Б), Герасименко Валерій (4-Б), Костюк Ярослав (4-Б), Литвиненко Владислава(4-Б), Приходько Марія (6-Б).  
Регіональний рівень:
І місце
- - Стешенко Аліна (3-А) , Веремейчик Олександра (3-А)
ІІ місце - Мельчакова Мілена (5-А).
Ці учні отримали не тільки дипломи, а й подарунки від організаторів гри.
Вітаємо переможців!



вторник, 30 мая 2017 г.

HELLO! SUMMER CAMP!


Ось і знову закінчився черговий навчальний рік! Пролунав останній дзвоник і у нашій школі. Розпочалася робота у пришкільному літньому мовному таборі.
Учні 1-А, 1-Б, 1-В, 2-В, 3-А, 4-Б прийняли активну участь у конкурсі малюнків
HELLO! SUMMER CAMP!











четверг, 23 марта 2017 г.

Найпоширеніші мови світу

10. Французька мова Одна з найбільш часто вживаних мов у світі, 129 млн людей спілкуються цією мовою. Крім Франції, на цій мові зазвичай говорять в багатьох інших країнах по всьому світу, таких як Канада, Бельгія, Камерун, Гаїті і Руанда.
9. Малайсько — індонезійська мова  На цій мові спілкуються 159000000 людей, в основному в Малайзії та Індонезії.
8.Португальська мова З 191 мільйонами аудиторією португальська стає восьмою найпоширенішою мовою в світі. У цих країнах поширена португальська: Бразилія, Мозамбік, Макао, Ангола та Венесуела та інші. 
7. Бенгальська мова  Бенгальська інша поширена мова, якою говорять більш ніж на 211 млн. людей по всьому світу в 2015 році. Крім того що вона є основною мовою в Бангладеш, який має населення 120 млн. Ця мова однаково популярна і в інших індійських штатах.
6. Арабська мова Арабська теж поширена мова, нею розмовляють 246000000 людей по всьому світу. Це одна з найдавніших мов у світі і широко поширена в країнах Близького Сходу, включаючи Саудівську Аравію, Ірак, Єгипет, Кувейт, Йорданія і Сирія. Арабська мова також була оголошена другою офіційною мовою ООН в 1974 році.
5. Російська мова Близько 277 000 000 людей спілкуються російською мовою. Російська мова також є однією з шести офіційних мов ООН. 
4. Іспанська мова   Майже з 392 млн. чоловік по всьому світу говорить іспанською. Крім Іспанії, ця мова також поширена в майже у всіх країнах Центральної Америки і країнах Південної Америки.
3. Хінді  Оскільки Індія є одним з найбільш густонаселених країн у світі, його мова хінді стає третьою найпоширенішим мовою в усьому світі (497 млн людей спілкуються цією мовою). Успіх індійської кіноіндустрії на глобальному рівні є ще однією причиною популярності цієї мови. 
2. Англійська мова  Наступна серед найпоширеніших мов у світі — це англійська, якою говорять майже в кожній країні по всьому світу. Близько 508 млн людей спілкуються цією мовою. США, Австралія, Нова Зеландія, Великобританія, Канада, Південна Африка і Гонконг є одними з країн, де ця мова дуже популярна. 
1.Мандарин   Мова Мандарин — найпоширеніший мова в світі (більше 1 млрд. людей розмовляють цією мовою). Якщо врахувати що населення Китаю більше млрд. людей, не важко здогадатися що мандарин — найбільш поширена мова в Китаї.
Джерело: http://dovidka.biz.ua/nayposhirenishi-movi-svitu/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
Завдяки співпраці GoGlobal із Посольствами Німеччини, Франції та Іспанії табори проекту GoCamp збільшують кількість мов навчання!
Влітку 2016 року по всій Україні відбулись пришкільні табори GoCamp, навчання в яких велося англійською мовою. Очевидно, що англійська – це одна із найпоширеніших мов міжнародного спілкування, але людину у 21 столітті особливо вирізняє знання кількох мов та обізнаність у багатьох культурах.
Саме для того, аби українські школярі знали більше однієї мови та отримали якомога більше знань, які знадобляться у дорослому житті,  влітку 2017 року по всій країні пройдуть пришкільні мовні табори GoCamp, де навчання буде проводитись не лише англійською, а і німецькою, французькою та іспанською мовами!
Усі ці чотири мови – найбільш популярні мови у світі, за версією сайту Duolinguo входять до топу мов, що вивчаються як друга іноземна. Окрім того, німецька – це мова бізнесу, французька – мова мистецтва та культури, а іспанська – друга за поширенням у світі!
Наразі в рамках GoCamp проходить набір волонтерів до участі у проекті літніх таборів. Бажання стати волонтером виявили 825 іноземців зі 123 країн світу.
Кожна українська школа може подати заявку на участь у проекті. Більше про це можна дізнатися на сайті GoCamp.
Довідково:
GoCamp – це пришкільні табори нового формату, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери вчать українських школярів критичному мисленню, як будувати кар’єру та бути лідером і свідомим громадянином.
Детальніше за посиланням - https://goo.gl/UEgaRi За інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.

“The ABC Holiday”

15.03.2017 у 1- В класі пройшло веселе свято з англійської мови “The ABC Holiday”, який провела Торохтій Н.О.
 Діти грали, співали пісні та малювали. Та найкраще вони продемонстрували своє вміння читати вірші. Кожен учень розповідав цікавий коротенький віршик про літери англійського алфавіту.
В кінці свята учні отримали медалі за активну роботу, старанність та прагнення до знань.
Фото

Поздравление

УРА!!!!КАНИКУЛЫ!!
А мы работаем....с БЛОГОМ!


четверг, 23 февраля 2017 г.

Вивчаємо алфавіт


Гра "Puzzle"


 23 лютого у нашій школі пройшла Всеукраїнська гра з англійської мови, літератури, культури "Puzzle". В ній взяли участь учні з 3 по 9 клас.З нетерпінням чекаємо результатів! Гру проводили вчителі Торохтій Н.О. і  Завалко О.Г.